Zásady dobré duše


Pomáhat je lidské. Projekt Dobrá duše není soutěží, ve které vyhrává lepší či rychlejší.
Vyhrává tady každý: ten, kdo se rozhodne pomáhat i ten, komu se pomoci dostává.


Více informací

Právní prohlášení

Společnost HARTMANN - RICO a.s. vynaloží veškeré přiměřené úsilí k tomu, aby na webových stránkách www.dobra-duse.cz uváděla pouze správné a úplné informace a data. Společnost HARTMANN - RICO a.s. však nepřijímá žádnou odpovědnost ani nezaručuje, že informace poskytnuté na těchto webových stránkách jsou aktuální, přesné a/nebo úplné. Totéž platí i pro veškeré odkazy na dalších webových stránkách, na které tyto stránky uživatele odkazují. Společnost HARTMANN - RICO a.s. nenese odpovědnost za obsah stránek, na které se uživatel dostane prostřednictvím těchto externích odkazů. Společnost HARTMANN - RICO a.s. si vyhrazuje právo upravovat a doplňovat poskytnuté informace bez předchozího upozornění.

Obsah webových stránek www.dobra-duse.cz podléhá ochraně autorských práv. Kopírování informací či dat, zejména použití textů, částí textů nebo grafických materiálů podléhá předchozímu písemnému souhlasu společnosti HARTMANN - RICO a.s. Veškeré informace nebo data, jejich využití a zveřejnění na webových stránkách www.www.dobra-duse.cz, jakož i veškerá související činnost, její důsledky nebo neuvedení informací se řídí výhradně českým právem.

Společnost HARTMANN - RICO a.s. a správce těchto webových stránek si vyhrazují právo kdykoli zablokovat přístup uživatelům, kteří poruší internetovou etiku.

 

HARTMANN - RICO a.s.

Sídlo: Masarykovo nám. 77, CZ-664 71 Veverská Bítýška
IČO: 44947429
DIČ: CZ44947429

Zodpovědný za obsah: HARTMANN - RICO a.s.